Doświadczenie

BMB-STAL to firma z branży spawalniczej z bogatym doświadczeniem. Na swoim koncie posiadamy wiele udanych realizacji i mnóstwo zadowolonych Klientów. Podejmujemy współpracę zarówno z Klientami indywidualnymi, jak również z dużymi przedsiębiorstwami. Podnoszenie swoich kwalifikacji z zakresu spawania czy obróbki metali ma dla nas ogromne znaczenie – nieustannie się rozwijamy oraz ulepszamy metody pracy, tak by sprostać oczekiwaniom każdego!

Profesjonalne spawanie i obróbka

Do swojej pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Dzięki temu posiadamy wielu zadowolonych Klientów, co przekłada się na doskonałe opinie i rekomendacje. Profesjonalizm ma dla nas ogromne znaczenie – dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci zawsze otrzymywali produkt końcowy najwyższej jakości i zgodny z ich oczekiwaniami.

Spawanie TIG
Cięcie plazmowe

Szerokie możliwości

Doświadczenie, wiedza oraz ciągły rozwój ma dla nas ważne znaczenie, jednak nie moglibyśmy świadczyć usług na najwyższym poziomie bez naszych partnerów biznesowych i ich rozbudowanego parku maszynowego. Ugruntowana pozycja na rynku oraz partnerskie relacje ułatwiają nam codzienną pracę. Korzystamy z zaawansowanych technologicznie maszyn. My i nasi partnerzy produkcyjni tworzymy duet, który nie boi się nawet najbardziej zaawansowanych projektów, wymagających kompleksowego wykonania.

Bogata oferta – cięcie laserowe, gazowe, lakierowanie i inne

Posiadamy bardzo atrakcyjną oraz bogatą ofertę usługową. Przede wszystkim specjalizujemy się w spawaniu stali węglowej i nierdzewnej – jest to główna dziedzina naszej firmy. Oferujemy spawanie różnego rodzaju konstrukcji, maszyn rolniczych czy budowlanych, ale to nie wszystko.

W naszej ofercie znajdują się również takie usługi, jak:
  • cięcie laserowe
  • cięcie gazowe oraz plazmowe
  • obróbka skrawaniem
  • lakierowanie proszkowe oraz natryskowe

Wykonujemy również toczenie CNC, frezowanie CNC oraz gięcie blach. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o naszej firmie, oferowanych usługach, kosztach czy czasie realizacji – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji oraz odpowiemy na wszystkie pytania.